Yhteystiedot

Suodata toimistoja

  1. Olli Turunen

    Olli Turunen

    Vice President, Investor Relations

    Helsinki, Finland

    +358 10 862 1255olli.turunen@kemira.com
    Tiina Huoponen

    Tiina Huoponen

    Investor Relations Specialist

    Helsinki, Finland

    +358 10 862 1051tiina.huoponen@kemira.com
  2. Tero Huovinen

    Tero Huovinen

    SVP, Communications and Corporate Responsibility

    Helsinki, Finland

    +358 10 862 1980tero.huovinen@kemira.com
    Susan Flesher

    Susan Flesher

    Director, Communications

    Atlanta, United States of America

    +1 770 380 6698susan.flesher@kemira.com
    Ana Simoes

    Ana Simoes

    Sr Specialist, Communications, SA, Communications & Public Affairs

    Sao Paulo, Brazil

    +55 1199 8213 682ana.simoes@kemira.com
    Jade Zheng

    Jade Zheng

    Manager, Communications

    Asia Pacific

    +86 139 1837 8668jade.zheng@kemira.com
  3. Tuula Paajanen

    Tuula Paajanen

    Director, Corporate Responsibility

    Helsinki, Finland

    +358 50 527 4413tuula.paajanen@kemira.com
    Johanna Dumell

    Johanna Dumell

    Manager, Communications, Media inquiries

    Helsinki, Finland

    +358 50 400 2253johanna.dumell@kemira.com
  4. Palautetta uramahdollisuuksista

    Löydät kaikki avoimet tehtävämme Työpaikat-sivulta. Voit hakea sinua kiinnostavaan tehtävään jättämällä hakemuksesi ilmoituksessa olevan linkin kautta. Etkö löydä sopivaa tehtävää? Haluamme silti kuulla sinusta. Jätä meille avoin hakemus luomalla oma profiilisi, jonne voit lisätä CV:si ja kertoa enemmän itsestäsi, osaamisestasi ja taustastasi.

    Voit myös lähettää palautetta Kemiran uramahdollisuuksia koskevissa muissa kysymyksissä täyttämällä oheisen lomakkeen.

We use cookies to improve your experience on our website. Read more about our cookie policy and privacy statement.